Uniwersalne Oprogramowanie dla Firm

Ewidencja pojazdów, obsługa zleceń
Inwentaryzacja sprzętu
Planowanie urlopów

więcej w dziale 'Komputer w Firmie'

Skuteczny sposób na zarządzanie pojazdami, flotą firmowąTerminy ubezpieczeń, przeglądów technicznych, ważność gaśnic, pamiętanie o zaplanowanych naprawach, opłacenie raty leasingowej czy też analiza zużycia paliwa może przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście z pomocą przychodzi nam program Menedżer Pojazdów PL+ firmy SoftwareProjekt kierowany do praktycznie każdego rodzaju firm posiadających dowolną ilość aut.

Koniec z excelami i papierkową robotą

Wiele firm pomimo posiadania rozbudowanych systemów do zarządzania firmową flotą potrzebuje czegoś innego co ułatwi codzienną obsługę pojazdów służbowych. Menedżer Pojazdów cieszy się ogromnym zainteresowaniem wypełniając istniejącą na rynku lukę.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostocie obsługi rozpoczęcie pracy z Menedżerem Pojazdów nie wymaga żmudnego i czasochłonnego uczenia się jego obsługi, kosztownego wdrażania i szkolenia personelu.

Pilnowanie i kontrola terminów

Program posiada przypominacz, dzięki któremu jesteśmy informowani o zbliżających się terminach ubezpieczenia OC, AC, ważności winiet czy konieczności wykonania przeglądu technicznego . Przeoczenie jednego z tym terminów może skończyć się mandatem i spowodować unieruchomieniem pojazdu a przez to straty finansowe i problemy w płynnym funkcjonowaniu firmy.

Analiza zużycia paliwa, kontrola zysków i strat

Dzięki programowi możemy wystawiać pracownikowi zlecenia wyjazdu lub karty drogowe. Rejestr rozliczeń pracy pojazdów i maszyn pozwala na rozliczanie prac na podstawie stawek godzinowych lub kilometrowych (Ewidencja Przebiegu Pojazdów / Kilometrówka). W programie możemy również analizować zużycie paliwa poszczególnych samochodów dzięki czemu wykryjemy "nieekonomiczny" pojazd czy kierowcę.

Ewidencja wyposażenia i pojazdów

Tworząc listę wyposażenia pojazdu w szybki sposób zorganizujemy inwentaryzację i sprawdzimy czy jakaś cześć wyposażenia nie zaginęła, została skradziona lub nie została podmieniona na inną.

Analiza, analiza i jeszcze raz wykresy

Zakres możliwych do stworzenia raportów jest imponujący. Jeśli jednak i to nie będzie dla nas wystarczające możemy zawsze posłużyć się wykresami zużycia paliwa, przebiegów czy kosztów w danym miesiącu.

Oczywiście to nie wszystko. Możliwości programu są naprawdę imponujące i nie sposób ich wszystkich wymienić w krótkim artykule. Na szczęście producent udostępnia na swojej stronie internetowej wersję demo umożliwiającą zapoznanie się z jego funkcjonalnością. Zobacz na www.SoftwareProjekt.com.pl

Program zbudowany jest w bardzo oryginalny sposób dzięki czemu to w jaki sposób pracownicy wykorzystują jego możliwości oraz to z jakich funkcji korzystają zależy tylko i wyłącznie od nich.

Menedżer Pojazdów PL+ może być prostą kilometrówką, rozbudowanym terminarzem, bazą wiedzy o pojazdach firmowych jak również systemem kontroli kosztów, zysków czy rozliczania czasu pracy kierowców.

Dodatkowym atutem programu jest wieczysta licencja bez konieczności jej przedłużania. Praca w sieci umożliwia dostęp do informacji o pojazdach wielu pracownikom w tym samym czasie. Jego cena jest bardzo atrakcyjna przez co niewielkim kosztem możemy pomóc sobie w codziennej pracy i zdobyć przewagę nad naszą konkurencją.

Zróbmy sobie chwilę przerwy, zaparzmy kawę i przekonajmy się sami w jaki sposób Menedżer Pojazdów PL+ załatwi za nas pracę...


ProducentWięcej o programie na:
www.SoftwareProjekt.com.pl