Uniwersalne Oprogramowanie dla Firm i Biura

Łatwa obsługa, Wieczysta licencja, Darmowa wysyłka

logo

O FIRMIE SOFTWAREPROJEKT


Głównym profilem działalności firmy SoftwareProjekt utworzonej w 2004 roku jest tworzenie uniwersalnego oprogramowania kierowanego do szerokiego grona odbiorców oraz jego sprzedaż drogą elektroniczną poprzez nasze sklepy internetowe oraz sieć dystrybutorów.

Użytkownikami naszych programów są między innymi:Od początku 2010 roku nawiązaliśmy ścisłą współpracę z firmą KaZ Solutions / www.Vehicle-Pro.com działającą na rynku azjatyckim z siedzibą w Hongkongu w zakresie tłumaczenia, rozwoju oraz dystrybucji naszego oprogramowania na rynku światowym. Dzięki współpracy z naszym partnerem biznesowym nieustannie rozwijamy się i wdrażamy nowe rozwiązania również na rynku polskim.

Pomimo że tworzone przez nas oprogramowanie nie jest modyfikowane na indywidualne życzenie naszych klientów wszelkie uwagi, wskazówki oraz rady dostarczane nam przez naszych klientów są analizowane i duża część z nich wdrażana podczas tworzenia kolejnych wersji programów.

Dzięki takiemu podejściu minimalizujemy koszty związane z produkcją oprogramowania, a co za tym idzie, możemy zaproponować naszym klientom rozbudowane i profesjonalne oprogramowanie dostosowane do ich wymagań po bardzo atrakcyjnych cenach.


Dla naszych stałych klientów mamy ciekawe propozycje rabatowe oraz interesujące promocje cenowe jeszcze bardziej podnoszące atrakcyjność naszych produktów.


Współpracujemy również z firmami w zakresie pośrednictwa sprzedaży i dystrybucji naszego oprogramowania. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją naszych programów prosimy o kontakt w celu przedstawienia naszej oferty rabatowej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie z Państwa strony.


Firma SoftwareProjekt została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. NIP: 672-169-40-13, REGON: 331465613, tel. aktualnie niedostępny ul. Karmelowa 4, 71-218 Bezrzecze, k. Szczecina.

Zobacz naszą listę referencyjną - nasi klienci.napisali o nas:
Domowe Finanse w Magazyn Internet Napisali o nas w Komputer w Firmie Finanse osobiste w magazynie Chip
Ewidencja przebiegu pojazdów w serwisie Onet Programy Menedżer Pojazdów w Gazeta.pl SoftwareProjekt w PC World Komputer
Budżet osobisty w magazynie Komputer Świat Menedżer Pojazdów i rozliczanie ekspoatacji transportu w Computerworld Auto firmowe 5/2010